Zoek je iemand die een stuk van je proces met je meeloopt? Denk dan eens aan de online audioreizen of pelgrimages. Dit is een samenwerking van meerdere trainers en kunstenaars die een verrijking geven aan het proces waar jij in zit.
Audioreizen naar draagkracht Wanneer je een audioreis aanschaft, ontvang je mailings met audiobestanden rondom een thema. Dit zijn luisterberichten die je ook al wandelend kunt volgen, met muziek en verstilling.
Soms is het een serie podcasts die je helpen op de reis naar binnen. De meeste audioreizen worden aangeboden naar draagkracht zodat ook mensen met een kleine portemonnee deze kunnen volgen.
PelgrimagesEen pelgrimage is een diepgaandere online training. Je wilt echt met een thema aan de slag om een stap verder te komen. Deze trainingen bevatten opdrachten voor je eigen proces en helpen je om de reis naar stilte een blijvende rol in je leven te geven en de dynamieken bij jezelf te herkennen, erkennen, inzetten en benutten.
Boeken Naast de audioreizen en pelgrimages kun je natuurlijk al lezend nieuwe inspiratie opdoen. Alle boeken dragen bij aan onderdelen van de reis, op hun geheel eigen manier. Weet je niet met welk boek te beginnen? Stuur gerust even een mailtje en we helpen je met een keuze maken. Bij een groot aantal van de boeken kun je ook een bijpassende audioreis of pelgrimage volgen.
Persoonlijke trainingWil je liever een face-to-face gesprek? Dat kan ook. Mirjam van der Vegt geeft ook individuele trajecten en je kunt terecht bij meerdere trainers en kunstenaars met verschillende disciplines. Zij werken op eigen titel en volgden zelf de Pelgrimage naar je hart van zeven modules. Je kunt de medepelgrim ook inschakelen wanneer je zelf met deze pelgrimage bezig bent. In de loop van dit jaar zullen er meer trainers op dit platform verschijnen. Bekijk alle vormen hier.
Blijf op de hoogte